Telefon
WhatsApp
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/istanbulkamyontirparkicom-109341202571948/?ref=hl
 • https://mobile.twitter.com/home?username_or_email=Reformnakliye%40hotmail.com&redirect_after_login=%2F
0532 360 1611

0532 158 1550
Bursa nakliyem


Tel:0532 158 15 50


Facebook Sayfamız

Bursa Evden Eve
Evden eve nakliyat sektöründe geçmişten bugüne hizmet vermeyi sürdüren nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimizin bize vermiş olduğu önem ve itibar ile günümüzde’de taşımacılık hizmetini sürdürmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe geçmişten bugüne hizmet vermeyi sürdüren nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimizin bize vermiş olduğu önem ve itibar ile günümüzde’de taşımacılık hizmetini sürdürmektedir.Gelişen teknoloji ve ihtiyaç duyulan taşıma hizmetlerinin farklılaşması nakliye firmamızın da günün koşullarında hizmet verebilmesi adına teknoloji ve araç parkına yeni yatırımlar yaparak hizmette kaliteyi artırmayı hedeflemiş bununla birlikte personel eğitimine önem vererek , talep edilen nakliyat hizmetinin kaliteli bir şekilde olmasını sağlamıştır.
0532 158 15 50

Bursa Evdeneve Nakliye

Evden Eve Nakliye Villalar, Fabrikalar, Okul, Hastane, Banka Şubeleri ve de Evleriniz itina ile taşınır.

Taşıma Günü:

Müşterimizle anlaştığımız taşınma gününde sabah 8.30 de aracımız ve 5 kişilik ekibimiz kapınızda olur.

Eşyalarınız paketleme bölümünde aynen anlatıldığı gibi toplanılır, paketlelenir ve araca istif edilir.

İlk evden çıkılması ortalama 12.00 -13.00 saatlerini bulur.öğlen yemeği yenildikten sonra eşyanın yeni eve boşaltılmasına başlanır.

Evinizin yerleşmesi mobilyanın kurulup beyaz eşyaların bağlantılarının yapılıp avilerin takılması eşyaların araçtan tamamen boşalması saat 16.00-18.00 saatlerinde bitmiş olur.

Taşınacak Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Taşınacak evden eve taşımacılık firması seçerken önceliğiniz kesinlikle UCUZ FİYAT olmamalı.çünkü aldığınız hizmet sadece eve gelen kamyondan ibaret değildir.
 • Evden Eve taşımacılık firması seçerken KESİNLİKLE daha önce dostlarınızın taşınıp memnun kalmadığı firmaları eleyin
 • Firmalarla görüşürken mutlaka OFİSLERİNİ görmek isteyin.Çünkü bazı KORSAN evden eve taşımacılık şirketlerinin ofisleri dahi yok.EŞYALARINIZ ARAÇTA YÜKLÜYKEN şirket yetkilisinin cep telefonunun kapalı olduğunu varsayarsak eşyalarınız yeni evinize ulaşmayabilir.(1994 yılı hürriyet gazetesi bu konuyla ilgili bir haber yapılmıştır.)
 • Evinizi taşıtmayı düşündüğünüz evden eve taşımacılık şirketini iyice araştırın.Hakkında çıkan haber ,yazı,memnuniyet ve şikayetlerden haberdar olun.
 • Evden eve taşımacılık şirketinin araçlarını görmek isteyin.
 • Firma yetkilisiyle yüz yüze ofisinde görüştükten sonra sağlıklı fiyatlandırma için eşyalarınızı görmesini isteyin.
 • Mutlaka sözleşme imzalayın.söz verdiği şeyler sözleşme madelerinde yoksa ilave ettirin.
 • Firma seçerken tek ölçünüz fiyat olmasın.İnsan hayatında kaç kez taşınır. EŞYALAR KAÇ KEZ ALINIR , bunları düşünün paranızı haketmeyen insanlara vermeyin.mutlaka güvenilir kurumsal bir Evden Eve taşımacılık şirketi seçin. Bir sorun yaşayabilmeniz durumunda muhattap olacağınız kişi sizi tatmin edebilecek mi bunu düşünün.

Evden Eve Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

 • Şehir içi taşıma maliyetleri ne kadar?

-Öncelikli olarak standart taşıma maliyetlerine bakalım. 3+1 veya 2+1 bir evi taşımak için minimum 5 işçi gerekmektedir SİGORTALI işçi çalıştıran bir firma için 1 işçi masrafı 120 tldir. yaklaşık 200 tl ambalaj malzemesi gideri vardır iş başına (balonlu naylon+yatak naylonu+elbise naylonu+hurç poşeti+yastık yorgan poşeti+streç ve bant) ortalama yakıt ve amortisman bedeli 100 tl. Aracın şoförünün maaşını da günlük sayarsak 100 tl. EŞİTTİR 1000 TL MALİYET , herhalde bu maliyetlere kimsenin itirazı olamaz bu düzgün bir nakliyat yapmak için katlanılması gereken asgari maliyettir. Yani size evinizi 500 tl ye taşırım diyen bi firma bu maliyetlerden kaçıyor dolayısyla hizmetten kaçıyor demektir.

-Ev taşıma fişyatı genellikle eşya ve kat durumuna göre belirlenir. tabi bazı sitelerdeki apartman kapısı ile kamyonun yanaşacağı yer arasındaki mesafede gönderilecek eleman sayısını arttıracağı için fiyatı arttırır.

-Fiyat tespitinde en sağlıklı yöntem eşyaya bakılarak fiyat verilmesidir. eşyalar genel olarak 3+1 standart olsa da eşyanın niteliği de fiyatı etkilemektedir. Bazı evlerde mobilyaların değeri 100.000 tl iken bazılarında 5.000 tl dir. Aynı miktarda  eşya olsa da değerleri bakımından aynı olmadığı için aynı fiyata taşınamaz. Çünkü alınan risk artmaktadır. Değerli eşyaları taşırken çift kat ambalaj yapılır. Daha fazla eleman gönderilir. Çünkü sigortalı taşıdığımız için eşyayı kesinlikle zarar vermemeliyiz.

-Eşya taşımanın STANDART bir fiyatı yoktur. 3+1 olan 2 evde çok farklı eşyalar olabilir. ya da bir evde diğerine göre 3 kat pahalı eşyalar vardır.2+1 veya 3+1 eşyaları bizim XL araçlarımız rahatlıkla almaktadır. Villa veya triplex evlerde ise eşya miktarı daha çok olacağından gerekirse XXL araç veya 2 XL araç gönderilir.Tabi 2 araç gönderileceği zaman fiyat artmaktadır.

 • Eşyanın toplu olması fiyatı düşürür mü?

-Eşyanın toplu olması fiyatı değiştiren bir unsur değildir çünkü kendi elemanlarımızla çalışltığımız için çalışanlar eşya toplasada toplamasada aynı ücreti almaktadırlar doşlayısıyla fiyat değişmemektedir ama bu işin yürüyüşünü rahatlatan bir etkendir. Kartaş olarak biz maliyetimizi etkilememesine rağmen müşteri tüm eşyayı toplarsa 50 tl indirim yapmaktayız en azından emekleri boşa gitmemiş oluyor böylelikle.

 • Taşınılacak mesafe yakın olması fiyatı değiştirir mi?

-Şehir içerisinde taşınılacak mesafenin yakınlığı veya uzaklığı fiyatı değiştirmez çünkü ilk başta belirttiğimiz gibi maliyetler bellidir. bunlar için mazot ortalama 20 tl dir.Yani biz evi ambalajlayıp araca yükledikten sonra 5 km öteye götürsekte yan apartmana taşısak da değişen bir şey yok o yüzden mesafe fiyatı etkileyen bir unsur değildir.

 

 • Firmalar arası fiyat farkı neden bu kadar fazla?

-Bu konu özellikle de bursa da evden eve nakliyat piyasasında önemli bir sorun.Çünkü taşınmaya karar verip araştırma yaptığınız zaman 350 tl den 750 tl ye kadar fiyatlar duymaktasınız.Şimdi size bunu nedenini açıklayacağım.

-350 Tl ev taşırım diyen bir en yukarıda belirttiğim maliyetler altında nasıl bir taşıma yapabilir.Onların amacı işi alıp evinize gelmek. daha sonra nasılsa bi şekilde taşınacağınızın için \\\'\\\'bu eşya çokmuş 200 tl daha vericeksin\\\'\\\' tarzında yaklaşımlarla fiyat taşıma günü yükselmektedir.

-Halden toplama adamla gelen firmalar 30 -35 tlye odun kömür taşıyan adamları evinize getirip eşyanızı gerçekten odun gibi taşıtıp tenteli eski bir arabayla sigortasız ve ambalajsız veya battaniyeyle ambalaj yapıp taşıyabilirler.

Korsan firmalar: K3 yetki belgesi olmayan firmalar devlete vergi vermemektedir ve bu işi yasal olarak yapmamaktadırlar.Bu yüzden bu işiş geçiçi olarak yapıyorlar.Yazın işler hızlandığı zaman piyasaya çıkarlar kışın giderler.Bu sebepten bu işi sürekli bir iş olarak görmeyip kazanacakları 50 lirayı kar bilirler.

-Müşterilerimiz dikkat ettiyse bazı nakliyat ilanlarında sadece cep telefonu yazmaktadır.Burda sorumluluk eşya sahibine düşüyo düşünmeniz gerek siz o insanlara güvenip tüm eşyanızı onun aracına yüklüyosunuz ve elinizde sadece bir cep numarası var ne adres ne sabit telefon eşya yüklendiğinde yeni eve gelmezse ne yapacaksınız?Cep telefonu kapanırsa ne yapacaksınız.?

 • Fiyatlandırmada neler etkili olur ?
 1. Oturulan ve taşınılacak evlerin katları
 2. 2 ev arasında mesafe 20km den fazla ise
 3. Eşyaların değerli olup olmaması
 4. Eşyaların miktarı
 5. Sökülecek ve takılacak mobilya miktarı
 6. Para kasası ,piyano gibi her evde bulunmayan eşyalar extra ücretle taşınır bu ücreti firma almaz elemanlara bölüştürür.
 • İdeal bir taşıma fiyatı ne olmalıdır?

-Bu şartlar altında sağlıklı ,güvenilir ve düzgün şartlarda taşınmak için verilen fiyat en az 750-800 tl olmalıdır. Çünkü kurumsal şartları oluşturmak ve bunların devamını sağlamak zor ve maliyetli bir iştir.800 tl diğer firmalara göre yüksek kalsada OPTİMUM TAŞINMA MALİYETİDİR.Çünkü sağlıklı bir taşınmanın maliyeti 600 tl yi aşmaktadır.

 • Fiyat Politikamızı genelde ücretsiz EKSPERTİZ yaparak (Eşyanızı görerek) tespit ediyoruz.
 • Az Eşya Küçük Araç, Yüksek Kat, Alçak Kat, fiyatlarımızı değiştirmektedir.
 • Çelik Kasa Kapalı Kamyonlarımızla Tekstil ürünleri, Beyaz Eşya Taşınır.
 • Her Taşıma Sonunda araçlarımız temizlenir, dezenfekte edilir.
 • NOT: sigorta şirketleri sadece araç üzerindeki eşyayı sigortalar.hiç bir sigorta şirketi insan kusurunu karşılamaz fakat firmamız olarak Biz kendimize ve işçilerimize o kadar çok güveniyoruz ki “EN KÜÇÜK HASARI” anında ödüyoruz. bunu da sadece lafta söylemiyoruz SÖZLEŞME ile garanti altına alıyoruz.

 Bursa Kamyonet

KAMYONET

NAKLİYESİ

7/24 BURSA'da her yere Kamyonet servisi. Arayın kamyonet ihtiyacınız için hemen kamyonet gönderelim üstelik ekonomik fiyatlara (Gerekirse işçide eklenir)


Kamyonetçi servisiniz 7/24 hizmetinize hazır. BURSA içinde ve Türkiye'nin heryerine en kısa zamanda ulaşıp Kamyonet ihtiyacınızı çözüyoruz. 

7/24 Nakliye

MEHMET YILMAZ

0532 158 15 50  

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam143
Toplam Ziyaret169240