Telefon
WhatsApp
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/istanbulkamyontirparkicom-109341202571948/?ref=hl
  • https://mobile.twitter.com/home?username_or_email=Reformnakliye%40hotmail.com&redirect_after_login=%2F
0532 360 1611

0532 158 1550
Bursa nakliyem


Tel:0532 158 15 50


Facebook Sayfamız

Bursa Evden Eve
Evden eve nakliyat sektöründe geçmişten bugüne hizmet vermeyi sürdüren nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimizin bize vermiş olduğu önem ve itibar ile günümüzde’de taşımacılık hizmetini sürdürmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe geçmişten bugüne hizmet vermeyi sürdüren nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimizin bize vermiş olduğu önem ve itibar ile günümüzde’de taşımacılık hizmetini sürdürmektedir.Gelişen teknoloji ve ihtiyaç duyulan taşıma hizmetlerinin farklılaşması nakliye firmamızın da günün koşullarında hizmet verebilmesi adına teknoloji ve araç parkına yeni yatırımlar yaparak hizmette kaliteyi artırmayı hedeflemiş bununla birlikte personel eğitimine önem vererek , talep edilen nakliyat hizmetinin kaliteli bir şekilde olmasını sağlamıştır.
0532 158 15 50

Bursa kamyon garajı

 Merkezi Bursa’da olan BEN NAKLİYAT, Türkiye’nin dört bir yanına sunduğu nakliye hizmetleri ile güveni de yanında taşır. İster kişisel talepleriniz doğrultusunda, isterseniz de kurumsal bir filonuz olsun, küçük büyük tüm kapasitede taşıma hizmeti sunan BEN NAKLİYATçeyrek asra yaklaşan tecrübesi sayesinde sektörün lideri konumunda.

                                                                                                                          Değer Verdikleriniz Koruma Altında

Bir şehirden başka bir şehre taşınırken veya farklı bir ile yüklü miktarda eşya taşınması gerekirken taşınacak ürünlere verilen özel oldukça önemlidir. Hizmet verilen kişi, kurum veya kuruluşun eşyalarının özenli bir biçimde paketlenmesi, eşyaların hiçbirine herhangi bir zarar verilmeden ulaşılmak istenen noktaya varılması BEN NAKLİYAT olmazsa olmaz değerlerinden biridir. Her bir müşterisini tek müşterisi olarak gören BEN NAKLİYAT verilen tüm hizmetler operasyon anlamında takip edilir. Bu sayede hem müşterilerin içi rahat eder hem de yönetim birimi olası sorunlara karşı önlem alırlar.

                                                                                                               Taşıma Yapılan Araçlarda Büyük Özen

BEN NAKLİYAT bünyesine bulunan tüm vasıtaların bakımları periyodik olarak yapılır. Vasıta içerisinde bulunan eşyaların zarar görmemesi için tüm önlemler alınır. Özenle korunan eşyalar, yol boyunca herhangi bir zarara uğramaması adına hız sınırı aşılmadan ve tam zamanında ulaştırılır. Taahhüt edilen zaman içerisinde ulaşımı gerçekleştirilen eşyalar, yola çıktığı düzende ürünleri teslim alacak olan kişi, kurum veya kuruluşa iletilir. Taşımacılık sektörünün liderleri arasında bulunan BEN NAKLİYAT önem ve güven taşımaya uzun yıllar boyunca devam edecek.

 Bursa Kamyonet

KAMYONET

NAKLİYESİ

7/24 BURSA'da her yere Kamyonet servisi. Arayın kamyonet ihtiyacınız için hemen kamyonet gönderelim üstelik ekonomik fiyatlara (Gerekirse işçide eklenir)


Kamyonetçi servisiniz 7/24 hizmetinize hazır. BURSA içinde ve Türkiye'nin heryerine en kısa zamanda ulaşıp Kamyonet ihtiyacınızı çözüyoruz. 

7/24 Nakliye

MEHMET YILMAZ

0532 158 15 50  

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret166930